Kup buty; z odpowiednim rozmiarem buta i przeciętnymi łydkami to bułka z masłem. Z drugiej strony, jeśli masz pełniejsze łydki, będzie to o wiele trudniejsze. Standardowe buty na ogół nie pasują, a buty z szeroką cholewką są dostępne w kilku szerokościach łydek.

Aby zamówić odpowiedni but, bardzo ważne jest prawidłowe zmierzenie łydek. W ten sposób możesz mieć pewność, że zamawiasz właściwy rozmiar łydek, a to uniknie rozczarowań.
Dlatego na stronie jilsen.nl mamy kalkulator łydek jako przydatną pomoc. Podaj rozmiar buta, zmierz łydki i voila; kalkulator łydek podaje prawidłową szerokość cholewki.

W Jilsen możesz wybierać spośród 4 szerokości łydek. 40,44,48 i 52 cm. Może się zdarzyć, że jesteś pomiędzy 2 szerokościami łydek. Następnie zawsze wybieraj większą szerokość łydki. Nie ma nic bardziej irytującego niż zamki błyskawiczne, które po prostu się nie zamykają i uwierają w łydki.
Jeśli po przeczytaniu tych instrukcji nadal masz pytania lub wątpliwości, zawsze możesz do nas zadzwonić lub porozmawiać.

Krok 1:
Usiądź na krześle pod kątem 90 stopni.
Zmierz obie (nagie) łydki w najszerszym miejscu. 

Krok 2:
Przejdź do kalkulatora łydek.

Wprowadź tutaj swoją największą zmierzoną szerokość łydki, a także rozmiar buta. (Nasze buty mają normalny krój, więc podaj rozmiar buta, który zawsze nosisz)

Krok 3:
Wybierz żądaną szerokość łydki na stronie, a znajdziesz przegląd wszystkich dostępnych butów w wybranej szerokości łydki.